Ogłoszenia parafialne 8 - 15 V 2016 r.

• Dzisiaj przypada Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego.

• Kolekta dzisiejsza przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Za modlitwy i ofiary materialne, składam Wam serdeczne „Bóg zapłać”.

• W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 10.00, 15 dzieci z naszej parafii przystąpi po raz pierwszy do Stołu Pańskiego. Polecam dzieci i ich rodziny Waszym modlitwom, aby w swoim życiu często karmiły się Ciałem Pańskim.

• Spotkanie (tzw. próba) dla rodziców wraz z dziećmi z kl. III, przed I Komunią św., odbędzie się we wtorek o godz. 19.00.

• Młodzież z klas: I, II i III gimnazjum zapraszam na nabożeństwo majowe w poniedziałek o godz. 17.30 św. i mszę św. o godz. 18.00. Liturgię Mszy św.: czytanie, psalm i modlitwę wiernych przygotuje kl. I.

• Spowiedź dla dzieci szkolnych, będzie w czwartek o godz. 16.30.

• Obchód chorych i seniorów, odbędzie się w piątek od godz. 8.30.

• W czwartek zapraszam dzieci a szczególnie trzecioklasistów wraz z rodzicami na nabożeństwo majowe o godz. 17.30 i mszę św. szkolną o godz. 18.00. jako przygotowanie do I Komunii św.

• Święcenia kapłańskie w kościele katedralnym w Gliwicach odbędą się 14 maja o godz. 9.30. Zachęcam Was do modlitwy w intencji kandydatów do prezbiteratu, którzy rozpoczęli tygodniowe rekolekcje przed przyjęciem święceń kapłańskich.

Zachęcam do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego”.