Ogłoszenia parafialne 12 - 19 VI 2016 r.

• Dzisiaj przypada XII Niedziela Zwykła w ciągu roku.

• Kolekta dzisiejsza przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii. Za modlitwy i ofiary materialne składam serdeczne ”Bóg zapłać”.

• W przyszłą niedzielę kolekta będzie na dodatkowe ławki, do naszego kościoła i inne prace wykończeniowe.

• Młodzież gimnazjalną, ze szkół średnich i zawodowych, zapraszam na Mszę św. w poniedziałek o godz. 18.00. Liturgię Słowa: czytanie, psalm i modlitwę wiernych przygotuje – kl. III gimnazjum.

• Dzieci zapraszam na Mszę św. szkolną w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św. odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

• Dzieci z kl. IV zapraszam do przeżywania I rocznicy Komunii św. w czwartek na Mszy św. o godz. 18.00. Próba dla dzieci przed I rocznicą będzie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej w kościele. Po próbie, będzie też okazja do spowiedzi.

• Piesza pielgrzymka do Częstochowy z naszej parafii, odbędzie się w dniach 1 - 3 lipca ( piątek, sobota i niedziela). Zapisy na pielgrzymkę u Pani Korneli Sobel, bądź u ks. proboszcza.

• Kolejne Spotkanie z religią, odbędzie się w piątek 17 czerwca o godz. 18.45 w salce katechetycznej. Spotkanie poprowadzi ks. prof. Jan Górski.

• Do pomocy przy sprzątaniu kościoła i salek katechetycznych, zapraszam parafian, z ul. Tragutta , nr.: 7, 8, 9, 10 w sobotę o godz. 9.00.

Zachęcam Was do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego”.
Dzieciom polecam „Małego Gościa Niedzielnego”.

Zapowiedzi: (1)
  - Sobel Szymon, stanu wolnego, Boruszowice, ul. Obr. Pokoju 43