Ogłoszenia parafialne 4 - 11 IX 2016 r.

• Dzisiaj przypada XXIII Niedziela Zwykła w ciągu roku.

• Spotkanie modlitewne Róż Różańcowych, Rodziny Franciszkańskiej, Koła Misyjnego, odbędzie się dzisiaj o godz. 14.00 w salce katechetycznej.

• Kolekta dzisiejsza przeznaczona będzie na potrzeby Diecezji i Seminarium Duchownego. Za modlitwy i ofiary materialne, składam Wam serdeczne „Bóg zapłać”.

• Dzisiaj parafia w Opatowicach obchodzi uroczystość odpustową ku czci M B Piekarskiej, w związku z tym dzisiaj nieszpory w naszej parafii wypadają i w imieniu proboszcza zapraszam do Opatowic na nieszpory o godz. 15.00.

• Spotkanie Dzieci Marii, odbędzie się w czwartek o godz. 16.30 w salce katechetycznej.

• Dzieci a szczególnie trzecioklasistów wraz z rodzicami zapraszam na Mszą św. szkolną w czwartek o godz. 18.00. W czasie mszy św. dzieciom z klasy I poświęcę tornistry z przyborami szkolnymi. Po mszy św. odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

• Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej, odbędzie się 5 września tj. w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

Zachęcam Was do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego
Dzieciom polecam „Małego Gościa Niedzielnego”.