Ogłoszenia parafialne 18 - 25 IX 2016 r.

• Dzisiaj w obchodzimy w naszej parafii odpust ku czci Matki Bożej Bolesnej – patronki naszej parafii i zarazem II rocznicę poświęcenia naszej nowej świątyni. Witamy w naszej parafii Ks. Piotra Kamińskiego, który głosi nam kazanie odpustowe. Korzystajmy z możliwości zyskania odpustu zupełnego, który możemy ofiarować za żyjących jak i za zmarłych. Wszystkim parafianom i przybyłym gościom, życzę, by Matka Boża Bolesna, wypraszała Wam u Boga ciągłej przemiany serca.

• Na uroczyste nieszpory odpustowe zapraszam Was o godz. 15.00.

• Kolekta dzisiejsza przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii. Za modlitwy i ofiary materialne, składam Wam serdeczne „Bóg zapłać”.

• Dzisiaj w całym Kościele obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.

• Dzieci a szczególnie trzecioklasistów wraz z rodzicami zapraszam w na Mszę św. szkolną czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św. odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

• Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania, zapraszam na katechezę w czwartek o godz. 19.00 do salki katechetycznej.

• Spotkanie dla chłopców, chcących posługiwać przy ołtarzu jako ministranci, będzie w sobotę o godz. 9.00 w salce katechetycznej.

Zachęcam Was do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego”.