Ogłoszenia parafialne 6 - 13 XI 2016 r.

• Dzisiaj w XXXII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po mszy św. przed kościołem, będzie zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie”.

• Spotkanie modlitewne Rodziny Franciszkańskiej, Róż Różańcowych Koła Misyjnego, odbędzie się dzisiaj o g. 14.00 w salce katechetycznej.

• W środę 11 listopada przypada 98 Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Módlmy się, by dobrze wykorzystana wolność przyczyniła się do pomyślności całego narodu.

• Kolekta dzisiejsza przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii. Za modlitwy i ofiary materialne, składam Wam serdeczne „Bóg zapłać”.

• Kandydatów do bierzmowania w ramach katechezy, zapraszam na Mszę św. w poniedziałek o godz. 18.00.

• Dzieci a szczególnie trzecioklasistów wraz z rodzicami zapraszam na Mszę św. szkolną w czwartek o godz. 18.00.

• W przyszłą niedzielę 13 listopada na zakończenie Roku Miłosierdzia, będzie miało miejsce uroczyste zamknięcie Drzwi Świętych w Bazylikach Rzymu oraz kościołach diecezjalnych i wyznaczonych kościołach „jubileuszowych”.

• Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana, dokonamy osobiście w naszej parafii, 20 listopada, tj. Niedzielę Chrystusa Króla, po każdej Mszy św. przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Duchowym przygotowaniem do proklamacji Jubileuszowego Aktu, będzie nowenna odmawiana w naszym kościele codziennie od 11 – 19 listopada.

• Do pomocy przy sprzątaniu kościoła i salki katechetycznej zapraszam parafian z ul. Składowej nr.: 10A 12, 13 w sobotę o godz. 9.00.

Zachęcam Was do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego”.