Ogłoszenie Parafialnego Centrum ŚDM

sdm2

SPOTKANIE - NIEDZIELA 25.10.2015 r. godz. 11.00

na spotkanie w dniu 25 października 2015 r. po Mszy Św. o godz. 10.00.

Zwracamy się ze szczególnym zaproszeniem do wszystkich przedsiębiorców oraz dobroczyńców z naszej parafii, którzy zechcieliby wesprzeć nasze wspólne dzieło materialnie (potrzebne będą produkty spożywcze, pomoc finansowa przy organizacji festynu oraz spotkań integracyjnych).

Równie serdeczne zaproszenie kierujemy do wszystkich parafian, którzy chcieliby wesprzeć nasze Centrum ŚDM pracą rąk własnych podczas wizyty gości (mile widziana będzie wszelka pomoc „w kuchni”, pomoc przy organizacji Dnia Sportu i wszystkich imprez integracyjno-rozrywkowych).

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Parafialne Centrum ŚDM Parafii MBB w Boruszowicach