Ogłoszenie Parafialnego Centrum ŚDM

sdm2

SPOTKANIE - NIEDZIELA 25.10.2015 r. godz. 11.00

Parafialne Centrum Światowych Dni Młodzieży wraz z Księdzem Proboszczem serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych pomocą przy organizacji pobytu gości w naszej parafii podczas Światowych Dni Młodzieży 2016
na spotkanie w dniu 25 października 2015 r. po Mszy Św. o godz. 10.00.

Zwracamy się ze szczególnym zaproszeniem do wszystkich przedsiębiorców oraz dobroczyńców z naszej parafii, którzy zechcieliby wesprzeć nasze wspólne dzieło materialnie (potrzebne będą produkty spożywcze, pomoc finansowa przy organizacji festynu oraz spotkań integracyjnych).

Równie serdeczne zaproszenie kierujemy do wszystkich parafian, którzy chcieliby wesprzeć nasze Centrum ŚDM pracą rąk własnych podczas wizyty gości (mile widziana będzie wszelka pomoc „w kuchni”, pomoc przy organizacji Dnia Sportu i wszystkich imprez integracyjno-rozrywkowych).

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Parafialne Centrum ŚDM Parafii MBB w Boruszowicach

 

Parafia Matki Bożej Bolesnej w Boruszowicach

ul. Armii Krajowej 10
42-690 Boruszowice
tel. 32 284 78 22
 
Kancelaria parafialna czynna w poniedziałki i czwartki od 17:00 do 17:45.
Sakrament Pokuty codziennie przed Mszą św. i w soboty od 17:00 do 17:45.
 

Mapa